Co jsou to sGloves?

Zimní rukavice pro dotykové displeje, které jsou vyrobeny ze skutečných stříbrných nylonových vláken díky kterým se stávají vodivými. Fungují na všech zařízeních s dotykovými displeji a to s brilantní přesností. Můžete používat všech deset prstů, dokonce i kloub či dlaň.

Proč se jmenují sGloves?

Jednoduše smart gloves… chytré rukavice pro vaše chytré mazlíčky.

Zkusil jsem dotykové rukavice, které mají pouze vodivé konce prstů. Nebyl jsem z toho nadšený. Fungují vaše rukavice lépe?

Pro správnou a spolehlivou funkčnost rukavic je třeba zachovat nutné podmínky funkčnosti a to přímou vodivost mezi prstem a dotykovým displejem. Problémem většiny konkurenčních rukavic je že mají vodivě aktivní pouze konečky prstů, které nevykazují dobré vlastnosti a neumožňují přenos bioelektrického impulsu. Ve srovnání s těmito rukavice jsou naše o generaci výše. Vlastnosti stříbrného vlákna jako vodivého materiálu využívají bioelektrické impulsy z celé ruky (tedy i dlaně) a zajišťují tak dostatečný přenos impulsu na displej a tím vysokou přesnost a preciznost.
Žádné nevzhledné provizorní prototypy nebo dotykové pouze 3 prsty. sGloves fungují jako ruce a co více udrží Vaše ruce v teple.

Dotykové rukavice umí ovládat displeje. Ale je v nich teplo?

Je náročné dát do souladu funkčnost a dobré tepelné vlastnosti rukavic. Silné rukavice budou určitě teplejší, ale bude se snižovat vodivost mezi prstem a displejem a tím zhorší ovládání displeje. My řešíme oba požadavky užitím stříbrného vlákna, které odráží teplo zpět ke svému zdroji a díky tomu jsou naše rukavice teplejší než typický pár pletených rukavic aniž by musely být silnější.

Ovládání displeje skutečně všemi deseti prsty?

Ano, opravdu. Máte deset prstů a naše rukavice vám je umožní používat všechny. Oceníte to například při užití vícedotykových gest známých převážně z používání tabletů.

Jaká je průměrná životnost rukavic?

Životnost rukavic je závislá na mnoha aspektech. Závisí na způsobu nošení a použití rukavic. Naše rukavice jsou vyrobeny pro dlouhodobé užívání a k tomu je přizpůsoben výběr materiálů. Stěžejní stříbrné vlákno netrpí nošením či praním, ale přibližně po jednom roce ztrácí pružnost, může se lámat a tím zhoršovat vodivost rukavic. Podobně jako běžné pletené rukavice jsou i naše fuzzy a měkké.

Na která zařízení fungují?

Rukavice jsou funkční se všemi zařízeními s kapacitním dotykovým zařízením jako jsou, smartphony, tablety, eBooky, navigace, fotoaparáty, kamery, multimediální zařízení, ale také trackpady na noteboocích, displeje na bankomatech, dotykové displeje v automobilech a mnoho dalších zařízení.

Nezničí mi rukavice dotykový displej?

Rukavice jsou sice opatřeny stříbrným vláknem ale pouze jako doplňkem k ostatním materiálům, které rukavice změkčují a poškození dipleje tím nedovolují. Jiná situace je u konkurenčních produktů opatřených olověným vláknem, kde je prokázáno nebezpečí poškrábání povrchu displeje.

Má stříbro antimikrobiální vlastnosti?

Ano, jak již bylo zdokumentováno, stříbro má antimikrobiální vlastnost. Více se dočtete na stránkách wikipedie.

Proč nejsou vaše rukavice z vlny?

Vlna bohužel vylučuje sirník, který znehodnocuje kovy. Poškodila by stříbrná vlákna a ta by ztratila svou vodivost. Místo vlny jsou však použity nejmodernější materiály zajišťující v mnoha směrech kvalitnější vlastnosti než nabízí vlna (drží tvar a neohrožuje stříbrné vlákno). Díky těmto materiálům jsou více odolné, odvádí vlhkost a rychle schnou.

Jak dobře se dá s sGloves textovat?(smskovat)

Smskovat můžete s naprostou precizností a přesností.

Skutečně fungují?

Ano. Lepé než si myslíte. Stačí jen vyzkoušet a určitě si je oblíbíte.

Proč jsou použita stříbrná vlákna?

sGloves jsou vyrobeny z pravých stříbrných vláken, protože stříbro je nejvíce vodivý prvek v periodické tabulce prvků. Každá rukavice je vyrobena z kvalitních stříbrných vláken (bez niklu, slitin mědi nebo cínu), která jsou vetkaná po celé ploše rukavic. Díky tomu poskytují rukavice hned několik výhod - jsou teplejší, mají antimikrobiální vlastnosti a mají skvělou vodivost.

Dají se rukavice prát?

Ano. sGloves se dají prát ručně či v pračce na velmi jemné praní. Nechat volně vysušit, nesušit v sušičce.

Jsou sGloves pohodlné?

sGloves jsou pohodlné, teplé a měkké. Zjemněný vnitřní povrch poskytuje vysoké pohodlí.

Jakou mám velikost?

Rukavice jsou vyráběny ve dvou velikostech S/M a M/L. Pokud si nejste jistí jakou máte velikost, zvolte M/L.

Chci koupit sGloves jako dárek, pro koho jsou vhodné?

sGloves jsou vhodné pro kohokoli kdo používá dotyková zařízení.

Sportovci: běžci, cyklisté, pěší turisté, lyžaři a veškeří nadšenci pro venkovní aktivity, kteří chtějí být ve spojení s jejich Ipody nebo přehrávacími zařízeními v chladném počasí. Nepřerušujte Váš trénink výměnou rukavic za obyčejné či nekvalitní dotykové rukavice. s Gloves jsou konstruovány velice precizně.
Byznysmeni: lidé v neustálém pohybu zůstanou ve spojení s jejich emaily a prací. Díky rukavicím sGloves budou moci telefonovat a odpovídat na emaily okamžitě.
Náctiletí: stále textují či hrají různé hry, dopřejte jim textování a jejich oblíbené hry v teple
Řidiči: s sGloves se vyhnou sundávaní obyčejných rukavic, aby mohli ovládat GPS nebo dotykové displeje
Lidé bez auta: když jdou na metro, vlak či jiný dopravní prostředek, mohou být stále v kontaktu s přáteli. sGloves šetří čas!!!
Lovci a rybáři: zatímco čekají na jejich úlovek, mohou zůstat jejich ruce v teple. Jsou dost tenké a citlivé pro použití spouště či navijáku.
Rodina: každý se smart phonem či jiným dotykovým zařízením je bude milovat!