Skutečná stříbrná vlákna

Tajemství našich rukavic je stříbro, které je nejvíce vodivý prvek v periodické tabulce prvků. Každá rukavice je vyrobena z kvalitních stříbrných vláken (bez niklu, slitin mědi nebo cínu), která jsou vetkána po celé ploše rukavic. Díky tomu poskytují rukavice ihned několik výhod:

- jsou teplejší
- mají antimikrobiální vlastnosti
- mají skvělou vodivost

Nejdůležitější ale je, že skutečná stříbrná vlákna usnadňují použití těch nejpopulárnějších zařízení, jako jsou smartphony, tablety, eBooky či navigace.

Vlákna po celé ploše rukavic nebo pouze na konečcích prstů?

Pro správnou a spolehlivou funkčnost rukavic je třeba zachovat nutné podmínky funkčnosti a to přímou vodivost mezi prstem a dotykovým displejem. Problémem většiny konkurenčních rukavic je že mají vodivě aktivní pouze konečky prstů, které nevykazují dobré vlastnosti a neumožňují přenos bioelektrického impulsu. Ve srovnání s těmito rukavice jsou naše o generaci výše. Vlastnosti stříbrného vlákna jako vodivého materiálu využívají bioelektrické impulsy z celé ruky (tedy i dlaně) a zajišťují tak dostatečný přenos impulsu na displej a tím vysokou přesnost a preciznost.

Více dotyková gesta

Používejte svá mobilní dotyková zařízení s rukavicemi sGloves bez jakýchkoliv omezení tak, jako byste je ovládali přímo rukou. Piště zprávy nebo užívejte aplikace na dotykovém s maximálním komfortem. Nevystavujte již v zimě své ruce ledovému větru a mrazivému vzduchu. Rukavice sGloves fungují spolehlivě a bez kompromisů.

Ovládání displeje všemi deseti prsty

Používáte pro ovládání tabletů vícedotyková gesta? Pokud ano, tak zajisté oceníte plnou funkčnost deseti prstů našich rukavic. Oproti některým konkurenčním produktům budete schopni užívat výhod všech deseti prstů.

Jednoduše chytré rukavice

Věříme v jednoduchý design a jednoduchá řešení. Nastavili jsme standard pro příští generace rukavic pro dotykové telefony. Naše rukavice nejsou doplněny pouze vodivými vlákny na konečcích prstů. Místo toho jsme pro vás připravili jednoduchý design, který maximalizuje vodivý potenciál této převratné technologie "inteligentního textilu" a vetkali jsme vodivá vlákna po celé ploše rukavic.

Výsledkem je brilantní funkčnost na všech dotykových displejích.